חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
השירותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

כך הפכה לי פולובינציק לעורכת דין מקצועית

כך הפכה לי פולובינציק לעורכת דין מקצועית
השכלה רחבה בתיכון, שירות צבאי משמעותי וכמובן רקע אקדמי תרמו לעורכת דין פולובינציק לכל אורך הקריירה. היא משמשת כיום בתפקיד בכיר של עורכת דין מקצועית וגם מנהלת במקביל מכון ספא מצליח בתל אביב. עורכת דין פולובינציק יכולה לסייע בליווי משפטי של עסקים קטנים בכל רחבי הארץ ולחסוך זמן ומאמץ עבור הלקוחות. מעבר לכך, הרקע המקצועי של עורכת דין פולובינציק עולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל היעד.
כל מי שמעורב בניהול מכון ספא מוזמן ליצור קשר עם עורכת דין פולובינציק. אפשר לעשות זאת בשלבים הראשונים של פתיחת העסק, לאחר מספר חודשי פעילות או לקראת הסגירה. עורכת דין פולובינציק תשתמש ברקע המקצועי שעומד לרשותה כדי לסייע לכם ולמנוע נזקים משפטיים בלתי הפיכים. חוץ מזה, כדאי שתדעו שמדובר על עורכת דין עם רקע אקדמי משתי מכללות שונות.

איפה למדה עורכת דין פולובינציק?
את לימודי התיכון סיימה לי פולובינציק בממוצע 97 ב"אליאנס" שבתל אביב. לאחר מכן היא שירתה כפקידה של מפקד בכיר בחיל האוויר, נחשפה לתהליכי קבלת החלטות רגישים מטעם הצבא וגם זכתה להערכת הממונים. לאחר הצבא בחרה פולובינציק לטייל בחו"ל ולהרחיב את אופקיה, כאשר בהמשך גם נרשמה ללימודי פסיכומטרי בחברת "יואל גבע" וצלחה את המבחן עצמו בציון 663.
את הלימודים האקדמיים במשפטים החלה כאמור עורכת דין לי פולובינציק במכללה למנהל שבראשון לציון. לאחר שנתיים היא עברה למכללת שערי משפט בהוד השרון, שם גם סיימה את חובותיה וקיבלה את התעודה הנחשקת. במקביל הצליחה עורכת דין פולובינציק לנהל מכון ספא מצליח בתל אביב ולצבור ניסיון בהתמודדות מול ענייני כספים, לקוחות, שיווק, פרסום, שיתופי פעולה, בירוקרטיה ועוד.
עורכת דין לי פולובינציק מגיעה מהמגזר העסקי ולכן יש לה ניסיון מעשי יוצא מגדר הרגיל. רוב עורכי הדין מכירים את עולם המשפט רק מהספרים או הכיתה, אך פולובינציק מציעה שירות ייחודי שלא ניתן לקבל במשרדים אחרים. כדאי ליצור קשר עם עורכת דין פולובינציק עוד היום ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שיש מאחוריה.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...