חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
השירותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

הלוואה להקמת לופט למסיבות

על מנת לקבל הלוואה לפתיחת עסק מבלי למצוא את עצמיכם עם עודף כסף או להבדיל חוסר כסף, עליכם להכין תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. עליכם לקחת בחשבון מהצד של הגוף הפיננסי אשר נותן את ההלוואה השיקולים שלו זה התשואה על ההלוואה מול הסיכון שבמתן הלוואה ולכן אם תגישו את הבקשה להלוואה בצורה מסודרת הסבירות לקבלת ההלוואה תגדל ואף יתכן שתקבלו תנאים נוחים יותר בקבלת ההלוואה.

לופט לאירועים

תמיד עלה בראשך המחשבה להקים מתחם המיועד לאירועים ומסיבות- מפני שדרישה לתחום זה רק הולכת ומתעצמת. יחד עם זאת קיימת סכנה ברמת ההשקעה, על מנת להקים אולם אירועים יש צורך בהשקעה היסטרית של מיליוני שקלים ברכישת מקום או השכרתו במחירים מאוד גבוהים, שהרי ידוע למעלה מכל ספק לבעלי אותו מקום כמה רווח יצמח לך לאחר המכירה או ההשכרה. לכן הדרך הקלה ביותר להקמת עסק איכותי לאירועים עוברת דרך לופט - אתה חייב ללכת בדרך שתספק לך את הרווח הגדול ביותר ואת הסיכון הנמוך ביותר.

ההבדל בהוצאות- 

הקמת אירוע באולם מסתכמת בהמון כאבי ראש והמון אחראיות, מעיצוב המתחם, התקליטן, סידור השולחנות, אוכל, תאורה ועוד ועוד. נכון שהרווחים מערב זה נשמעים מפתים אך זה כולל לא מעט הוצאות, כמו: משכורות לכל העובדים (החל ממנהל האירועים, המלצרים ועד למנקים..) ועוד. להבדיל מהשכרת לופט לערב הכולל רק את המתחם עצמו והמזמינים דואגים לכל השאר.

עיצוב הלופט

כמובן שהנכם מתכננים לעמוד בהתחייבויות ובהלוואות שלקחתם לצורך הקמת הלופט, ולכן הנכם אמורים לדאוג שאכן יגיעו לחגוג בלופט וכמובן לדאוג לתפוסה מלאה. בנוסף כל בעל מתחם לופט יודע כי הקמת הלופט, אחזקתו ותפעולו השוטף עולים כסף רב ודורשים אנרגיה וזמן. אף בעל מתחם לופט לא מעוניין להשקיע את מיטב כספו וזמנו בלופט שאליו לא יגיעו אנשים בשל עיצובו הכושל. בכדי להביא לבניית הלופט בצורה מעניינת ונכונה ועיצובו באופן משביע רצון יש לזמן מעצב ללופט. מעצב ללופט אחראי למזער את הפער בין אילוצי המקום לבין יעילות הבנייה והעיצוב. מעצב ללופט מקצועי יידע בדיוק כיצד לעצב את הלופט כך שניתן יהיה לנצל כל פיסת מקום בו ולהציב את המתקנים הדרושים במקומות הנכונים.

לופט לכל סיבה ומסיבה

ישנם לופטים המתאימים למסיבת רווקים ,ישנם לופטים המתאימים למסיבת רווקות וכן ישנם לופטים המתאימים לאירועים ספציפיים אחרים. מלבד זאת קיימים לופטים המעוצבים באופן גמיש ומאפשרים חגיגת כל סוג של אירוע במתחם עצמו.

עיצוב לופט קריטי וחשוב ליצירת האווירה הנכונה באירוע וכן להצלחתו המידית. עיצוב לופט בצורה נכונה יביא עמו להצלחה בלתי נשכחת של האירוע בעוד שעיצוב לופט כושל יביא עמו לכישלון האירוע. עיצוב לופט חייב להתאים למטרת האירוע וכן לרצונותיו של הלקוח – שילוב של עיצוב לופט עם אלמנטים אלו יוצר אווירה מתאימה ומיוחדת במינה.

לסיכום: הקמת לופט אומנם הוצאה פחותה מבניית אולם אירועים ולכן תצטרכו להלוואה קטנה יותר, יחד עם זאת כדאי לבדוק ולרשום את ההוצאות הדרושות ועל פי זה לקחת את ההלוואה בכדי שלא תמצאו את עצמכם פונים לבקשת הלוואה נוספת ולמצב של במערבולת הלוואות.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...