חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
השירותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

הלוואה לבניית וילת נופש

תמיד חלמת להיות עצמאי ולהקים עסק משלך? ידוע כי העסקים החזקים בשוק הינם בתחום התיירות והנופש. החל ממתחמי הנופש, אטרקציות, מסעדות ומקומות בילוי. לאחרונה ניתן להבחין כי הדרישה לנופש פרטי ומפנק בווילת נופש פרטית- מה שלא תמצאו במתחמי אירוח ציבוריים, כך שהקמת וילה להשכרה יכול לביות רעיון מצוין לעסק מרוויח וקליל.

הלוואה- כך מתקדמים

כמו בקניית דירת מגורים תמיד נצטרך לקחת הלוואה (משכנתא), במיוחד שמדובר בווילת נופש אשר קנייתה ואבזורה מסתכמות בלא פחות ממספר מיליונים. האבזור בווילת נופש חייב להיות איכותי מאוד על מנת שיוכל להחזיק מעמד זמן רב. כמו כן המטבח ענק ומאובזר, פינת אוכל גדולה, מתחמי ספא הכוללים: סאונה, ג'קוזי זרמים וחדר טיפולים. ולא נשכח את המתחם החיצוני שכולל בדרך כלל שולחנות משחק ובריכת שחייה גדולה. אז אתם מבינים שבכדי לקנות ולאבזר וילת נופש בהתאם לצרכי הנופשים, חובה לקחת הלוואות ולהתקדם (כמובן רק אם אתם לא הילדים של רוטשילד) וזה עוד מבלי לפרט על כל הנחוץ והקיים בווילת נופש יוקרתית ואיכותית.

לא לפי הספר

כידוע בהקמת עסק לא הכל הולך לפי מה שתכננו ולא תמיד אנו מצליחים להגיע רק עד לתקציב שהעמדנו לפנינו. ברוב הפעמים נמצא את עצמנו חורגים מהתקציב ועל מנת להתקדם אנחנו צריכים לפעול מיידית על מנת להשיג את המימון הדרוש, לא תמיד זה קל והמהלך הראשון הוא פנייה לבנק, לקיחת הלוואה דרך הבנק כרוכה בניירת רבה, מילוי טפסים, בקשת אישורים ואף ערבים אשר יהוו ביטחון להחזרת הכסף בזמן. ההמתנה לאישור גם היא כרוכה בזמן ומכאן נסיק שהתהליך הוא ארוך ואף מייגע . חשיבה על לקיחת הלוואה מהבנק כרוכה לא רק בניירת וטפסים אלא בחשביה מעמיקה על היכולת להחזיר בכל חודש את ההלוואה ולא להציב את עצמכם במצבי קיצון העלולים לסבך אתכם אך יותר.

מה חשוב לדעת לפני לקיחת הלוואה?

1. לכמה כסף אתם זקוקים –לקיחת סכום נמוך מדי עשויה שלא להספיק ולגרום ללקיחת הלוואות נוספות, דבר שיגדיל עלויות ויקשה על הניהול והמעקב.
לקיחת סכום גבוה מדי עשויה להביא לכך שיישאר כסף שישב בבנק- וחבל להתחייב לתקופה ארוכה יותר עם ריביות גבוהות כאשר היה ניתן להסתפק בהלוואה קטנה לזמן קצר. כמו כן סיטואציה כזו תגרור הוצאה נוספת ומיותרת ולכן עדיף להימנע ממנה.
2. סכום החזר חודשי שתוכלו לעמוד בו –לפני לקיחת ההלוואה, חשוב לבחון היטב את מבנה ההוצאות החודשי, כדי לדעת באיזו הוצאה נוספת אפשר לעמוד לאורך זמן.
**חשוב לזכור- מכיוון שהחיים אינם צפויים, חשוב להשאיר "מרווח בטחון" שיאפשר לעמוד בתשלומי ההלוואה, גם במקרה של עליה בלתי צפויה בהוצאות.
3. ריבית קבועה או משתנה  - הלוואה בריבית קבועה מאפשרת "לישון בראש שקט". ההחזר החודשי קבוע ואין צורך לדאוג משינויים בסביבה הכלכלית. ריבית משתנה, לעומת זאת, עשויה להציע החזר נמוך יותר בתקופה מסוימת אך חושפת אותך לשינויים שעשויים להגדיל את ההחזר החודשי. במקרה כזה, חשוב להבין את השפעותיו האפשריות של השינוי, במטרה להבטיח שתוכלו להמשיך בתשלומים בכל מצב.

הלוואה היא כלי פיננסי נוח ויעיל, שזמין היום במגוון רחב של ערוצים.  הקפדה על הכללים שצוינו תאפשר לכם לבחור הלוואה שאפשר לחיות איתה בצורה נוחה, ולהיעזר בה כדי להתקדם ולהקים את העסק אותו אתם חולמים... 
לייעוץ ופרטים נוספים: 077-4560039

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...